Lampy operacyjne od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
572

Euro-medical od ponad 10 lat cieszy się Państwa zaufaniem. W przeciągu tych lat z niewielkiej firmy staliśmy się liderem w sprzedaży sprzętu medycznego i aparatury medycznej na rynku polskim.  Współpracujemy z polskimi producentami ale pośród grona naszych dostawców jest także wiele zagranicznych firm, liderów światowych w zakresie produkcji sprzętu medycznego oraz aparatury. Dzięki nim nasz zespół pracowników jest regularnie szkolony poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności, a nasza oferta zawiera nowości z całego świata. Sprowadzamy dla was towary z całego świata ciągle rozbudowując naszą ofertę. Na naszej stronie www  znajdziecie Państwo produkty z grupy sprzętu medycznego jak: łóżka medyczne, wózki do transportu chorych w pozycji leżącej jak również wózki inwalidzkie, szafki przyłóżkowe z drewna oraz metalowe, wózki wielofunkcyjne, wózki na bieliznę, fotele do dializ, lampy medyczne, chłodziarki na leki oraz szczepionki oraz wiele innych. Ponadto posiadamy sporą ofertę aparatury medycznej: monitory pacjenta, elektrokardiografy, pulsoksymetry, ssaki medyczne, elektrokardiografy, koncentratory tlenu, pompy infuzyjne, defibrylatory.

Sklep medyczny EURO-MEDICAL – sprawdź ceny łóżek porodowych

Zapraszamy do obejrzenia naszej pełnej oferty na stronie firmowej www.euro-medical.pl Zapraszamy was do skorzystania z dostępnej na stronie internetowej formy kontaktu dzięki usłudze czat, dzięki niemu możemy na żywo odpowiedzieć na zadane pytania. Każdego interesanta traktujemy indywidualnie chcąc sprostać jego wymaganiom. Nasi specjaliści pomogą tobie w wyborze odpowiedniego sprzętu oraz aparatury. Kierujemy się waszymi potrzebami, wymaganiami, możliwościami finansowymi, chcemy też realizować zamówienia w możliwie jak najkrótszym czasie. Posiadamy magazyn i utrzymujemy stale wysokie stany magazynowe. Nasi profesjonaliści oraz handlowcy już czekają na kontakt z Państwem. Dzięki rozbudowanej ofercie jesteśmy w stanie kompleksowo zaopatrywać placówki medyczne. Ciągle dostarczamy nasze wyroby do szpitali, prywatnych klinik, przychodni, prywatnych gabinetów lekarskich czy domów pomocy społecznej, jak również zaopatrujemy klientów prywatnych w niezbędny sprzęt medyczny konieczny do opieki ich najbliższych pozostających  w domach. Na naszej stronie www możecie Państwo zapoznać się z naszymi listami referencyjnymi. Klienci polecają naszą firmę jako profesjonalnych partnerów w biznesie w sferze dostaw sprzętu i aparatury.  Mamy swój zespół serwisowy, toteż wyzwania ze sprzętem, czy aparaturą rozwiązujemy błyskawicznie.

Zapraszamy Państwa do współpracy z firmą euro-medical, dzięki nam będziecie Państwo spokojni o realizację zamówień sprzętu medycznego i aparatury medycznej do Waszej placówki. Ofertę naszej firmy znajdziesz na www.euro-medical.pl .

______________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.