Czym są premixy do e-papierosów?

0
39

Wielu palaczy chcących rzucić palenie zaczyna od przejścia z tradycyjnych na e-papierosy. E-palenie nadal jednak jest formą palenia. Ktoś, kto postanawia pozbyć się nałogu tytoniowego, może jednak z biegiem czasu wlewać do e-papierosów płyn o coraz niższej zawartości nikotyny i oczywiście ograniczać częstotliwość e-palenia. Dzięki e-papierosom sięgać po e-papierosa, w którym jest płyn bez nikotyny. Stąd już tylko krok do rzucenia palenia. Płyny do e-papierosów niezawierające nikotyny określa się mianem premixów. Są do kupienia w wielu miejscach i – co ważne są stosunkowo tanie.

Co zawierają premixy do e-papierosów?

Premixy to płyny, w których nie ma nawet jednego grama uzależniającej nikotyny. To sprawa, że człowiek, który pali e-papierosa wypełnionego tym płynem nie rozwija swojego uzależnienia od nikotyny, ale też nie pozbawia się odruchu sięgania po papierosa. Z biegiem czasu z pewnością będzie po niego sięgać rzadziej, tym bardziej, że nie dostarcza organizmowi uzależniającej nikotyny. Organizm z biegiem czasu oczyści się z tej substancji i nie będzie domagać się kolejnych jej dawek. Tak przez e-palenie papierosów wypełnionych premixami wiele osób pozbywa się nałogu palenia

W premixach znajduje się wyłącznie gliceryna i glikol, a także substancja aromatyzująca. Może to być oczywiście i substancja z aromatem nikotyny, ale też – na przykład – z aromatem owocowym.

Aromat do premixów można dodawać samodzielnie

Premixy o różnych aromatach można oczywiście nabyć w sklepach z rzeczami do e-papierosów. Ci, którzy nie chcą ich kupować, mogą też zdecydować się na zakup samego premixu i osobno aromatu i te składniki ze sobą zmieszać w wybranej przez siebie proporcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here